До уваги громадськості: дайджест актуальних можливостей залучення коштів МТД у квітні

7 квітня

1617717158 613x321.43270024773 3 0 nwДепартамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА підготував дайджест актуальних можливостей залучення коштів міжнародної технічної допомоги від іноземних донорів у квітні цього року.

Він складається із 4-х розділів: «Розвиток громадянського суспільства»,  «Розвиток територіальних громад», «Розвиток сфери культури і освіти» та «Гранти та конкурси на постійній основі». Для зручності кожен проєкт містить пріоритетні напрямки, бенефіціари, бюджет та дедлайн. Усі проекти мають активні посилання, тому при бажанні можна відразу перейти за ними і дізнатись більше інформації. «Запрошуємо усіх зацікавлених скористатися можливостями для реалізації власних ініціатив», - наголосили у департаменті.

Дайджест можна переглянути за посиланням.