Сьогодні Прем'єр-міністр Денис Шмигаль відвідає з робочою поїздкою Львівщину

16 квітня

1618495402 613x321.58999192897 3 0 nwСьогодні, 16 квітня, Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль здійснить робочу поїздку до Львівської області.

Програмою візиту передбачено, що Прем'єр-міністр відвідає Центр легеневого здоров'я та Львівський обласний спеціалізований центр радіаційного захисту населення. Також Денис Шмигаль візьме участь в урочистій церемонії ротації військовослужбовців, яка відбудеться у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки національної Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Орієнтовно о 15:10 відбудеться спільний брифінг Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля та Тимчасової повіреної у справах США Крістіни Квін. Онлайн-трансляція брифінгу за посиланням.