«Діти обов’язково повинні носити маски», - Олександра Бурда

10 вересень
 
2p9a3815 3ea99d9afcaad21f3f96579edf229270Маска - це бар’єр від інфікування іншої людини. Тому діти теж обов’язково повинні носити маски – особливо в школах, і, що важливо - при найменших ознаках вірусу. На цьому наголосила директорка Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «ОХМАТДИТ» Олександра Бурда. 
«Впродовж серпня у нас були поодинокі випадки коронавірусу, інколи жодного хворого не було у ковідній зоні. У вересні ж стабільно на лікуванні перебуває від 7 до 10 дітей. Зараз є 10 хворих , з них троє – віком до одного року, інші – від 2-х до 15-ти років. Вчора поступила дитина з пневмонією, яка вже кисневозалежна», - розповіла Олександра Бурда.
Вона також зазначила, що зараз характерними ознаками ковіду у дітей є висока температура (до 40° С) і стрімкий розвиток інфекції.
«Якщо раніше дитину сімейний лікар міг спостерігати вдома 5-7 днів, то зараз інфекція прогресує набагато швидше, за один-два дні», - повідомила директорка «ОХМАТДИТу».
Загалом від початку пандемії на коронавірус у Львівській області перехворіли 141 482 особи, з яких близько 5% складають діти.