Привітання голови РДА з Днем нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

97989068ef21de731f193ef407747192197d2003

Шановні працівники нафтової та газової

промисловості району!

Прийміть мої щирі і теплі вітання з нагоди професійного свята.

Це, безперечно, подія в житті кожного, хто присвятив себе цій нелегкій, але дуже потрібній справі. Завдяки Вашому професіоналізму, відповідальності, злагодженій роботі здійснюється поступальний і цілеспрямований розвиток паливно-енергетичного комплексу, який забезпечує ефективний та сталий розвиток економіки країни, стоїть на сторожі національної безпеки, підтримує соціальний рівень життя громадян.

Висловлюю слова вдячності всім працівникам - робітникам, інженерам, геологам, технікам і службовцям, керівникам підприємств нафтової та газової галузей району, які щоденно проявляють самовідданість і майстерність, відповідальне ставлення до своєї справи, забезпечуючи зростання економіки України та Стрийщини, зокрема.

Бажаю міцного здоров’я, добра, родинного благополуччя та миру. Нехай ваша відданість своїй справі спрацьовує на благо людей, а прийдешнє свято наповнює гордістю за професійні здобутки.

З повагою,

голова Стрийської