Привітання голови РДА Богдана ЯНКА з Днем захисників та захисниць України

67пр34ві
Шановні краяни!

14 жовтня, у свято Покрови Пресвятої Богородиці, ми відзначаємо День захисників та захисниць України, 79-у річницю створення Української Повстанської Армії та День українського козацтва.
Історія національно-визвольної боротьби українського народу сягає століть. На прикладах мужності і самопожертви виросло нове покоління Героїв, які сьогодні зі зброєю в руках боронять рідну землю, захищаючи її суверенітет і територіальну цілісність. Серед них і наші земляки – мешканці Стрийщини, які беруть участь у зоні проведення Операції Об’єднаних Сил на сході України. Своєю мужністю і патріотизмом вони творять нову сторінку історії нашої держави, примножують славу рідного краю.
Від щирого серця вітаю зі святом захисників та захисниць України, усіх, хто виконує священний обов’язок перед Українською державою і українським народом, їхні родини, усю патріотичну громаду Стрийщини.
Бажаю міцного здоров’я, благополуччя, мирного неба і щасливого майбутнього у вільній і незалежній Українській державі.

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою,
Голова Стрийської районної