До відома сільгоспвиробників Стрийського району екологічний проєкт «Фацелія»

fatseliya

З метою запобігання скорочення чисельності певних видів комах, використання пестицидів на посівах сільськогосподарських культур, департамент агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації просить розглянути  пропозицію Екологічного Руху «Зелене Сонце» щодо прийняття участі у екологічному Проекті «Фацелія», який допоможе знизити зазначену проблему.

Нещодавні дослідження показують, що понад 40 % видів комах скорочуються в чисельності, а третина перебуває під загрозою і їхня загальна швидкість вимирання у 8 разів вища за ссавців, птахів та рептилій! Це створює загрозу екологічного колапсу, адже гинуть мільярди бджіл, метеликів та інших значимих для життя нашої планети комах.

Токсичні сільськогосподарські пестициди – одна з основних причин загибелі комах. Країни ЄС вже починають запроваджувати обмеження щодо їх використання в аграрному секторі Європи. Ми пропонуємо інший стратегічний шлях вирішення цієї проблеми. Враховуючи зрозумілу економічну мотивацію (причину) фермера у використанні пестицидів, екологічний рух «Зелене сонце» пропонує Вам взяти безпосередню участь в екологічному Проєкті «Фацелія», який допоможе знизити вище зазначену загрозу та дозволить фермеру продовжувати вільно боротися з бур'янами (з чистою совістю) та добиватися кращих результатів у майбутньому врожаї. Пропонуємо включити в посівний план посів квітів фацелії по периметру ділянок земель, які Ви обробляєте. Фацелія!
61c489793b4bb 03236dca1ba251b22c0adcd02ec47e0e

Красиві квіти фацелії неймовірним і чудовим чином приваблюють запилювачів та інших комах, є медоносом. Культура стійка до шкідників та різних захворювань. Ефективно бореться з різними видами бур'янів. Є сидератом. Фацелію сіють ранньою весною, щоб вона цвіла під час використання фермерами пестицидів у боротьбі з бур'янами. Це робиться для кількох цілей, які вже згадувалися вище. Властивості фацелії:

• Квіти фацелії своїми дивовижними властивостями приваблюють запилювачів та інших комах та є для них кормовою базою.

 • Збільшує ймовірність запилення сусідніх з нею культур, підвищуючи, таким чином, їхню врожайність, та виробництво меду.

Бореться з усіма небажаними бур'янами, витісняючи всі відомі нині їх види. • Додатковий бонус – на неї злітаються хижаки, які харчуються листовійками, квіткоїдами, плодожерками.

 • З погляду простоти посіву та вирощування, фацелія – один із найзручніших і невибагливих сидератів, тому її так люблять багато фермерів.

Участь кожного фермера в екологічному проекті «Фацелія» дозволить кардинально змінити екологічну ситуацію в Україні.

З метою координації спільних зусиль, просимо зв'язуватися з  некомерційною організацією Eкологічний Рух «Зелене Сонце». Інд. код 43395583, +380995272522, e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , вул. Орловська, 21, м. Київ, 04060

Розраховуємо на вашу свідомість, відповідальність та зрілість! Давайте діяти разом і швидко!