А той третій празник – Святе Водохреща!image

19 січня 2022 року природно-заповідні установи Львівщини запрошують мешканців та гостей відвідати їх природні території для святкування Свята Господнього Хрещення.

Зокрема:
Національний природний парк "Сколівські Бескиди" запрошують до святкування, яке відбудеться в урочищі «Павлів Потік». Дійство розпочнеться о 12:00 год..
Всі бажаючі зможуть зануритись в освячену воду гірського потоку, а після купання поколядувати та посмакувати гарячим трав'яним чаєм.
Яворівський національний природний парк запрошує на традиційне «Йорданське святкування 2022» у с.Верещиця. Святкування розпочнуться о 13:00 год..
Під час масового заходу заплановано освячення води, купання в ополонці, виступи фольклорних колективів, спільні колядки та щедрівки біля варти, а також конкурс «Пампуха», у якому традиційно беруть участь господині Яворівщини.