До відома підприємств експортерів Стрийського району

eksport1

З метою допомоги суб’єктам господарювання у налагодженні нових контактів, виходу на зовнішні ринки, врегулювання різноманітних технічних питань і бар'єрів сектор з питань підтримки експорту департаменту економічної політики Львівська обласна державна адміністрація розробив анкету-опитування.

Результати опитування дадуть можливість виявити механізм допомоги у налагодженні нових контактів, виходи на зовнішні ринки, врегулювання різноманітних технічних питань, бар’єрів та комунікації можливостей підтримки експорту з боку органів державної влади.

З огляду на вищезазначене, просимо всіх керівників підприємств – експортерів до 14.02.2022 року включно заповнити анкету-опитування за посиланням: https://forms.gle/EabH6CUnjQmcTsYb8

За більш детальною інформацією можете звертатись у сектор з питань підтримки експорту управління промисловості, підприємництва та інвестиційної політики департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації за моб. тел.: + 38 (068) 143 04 42, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .