Відвідувати ліси на Львівщині можна, проте є певні обмеження

10 травня

1652190417 591x310 3 0 nw

У зв’язку з підвищенням температури повітря, зростає рівень пожежної небезпеки. Відтак, з метою запобігання виникненню пожеж, від квітня в області діють певні обмеження в лісах. Це стандартна щорічна процедура.

Як розповів перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик, жителі області можуть відвідувати ліси, але лише пішки. Натомість в'їзд на територію лісових масивів будь-яким транспортом заборонений. Через високий ризик пожеж також під забороною розпалювання вогнищ в лісах.

Зазначимо, що щоденно рятувальники ліквідовують десятки пожеж в екосистемах. В результаті вогонь нещадно знищує суху траву та чагарники, і все живе, що було на цих територіях. Дуже часто вогонь виходить з-під контролю. Такі пожежі швидко поширюються, особливо у вітряну погоду. Зупинити вогонь, який набрав сили, буває дуже непросто.

Нагадаємо, що підпали сухої трави караються законом у вигляді штрафів:

- для громадян від 3 060 грн до 6 120 грн;

- для посадових осіб 15 300 грн до 21 420 грн.