У Козівському ліцеї навчальний рік завершився благодійним ярмарком

6 червня

286333289 328587529444817 3679516167745759328 n

В освітніх закладах Стрийщини завершується навчальний рік. Це був рік напруженої праці та серйозних випробувань. Було важко, незвично й тривожно. Але в цей складний час усі стояли пліч-о-пліч – відповідально навчалися, приймали внутрішньо переміщених осіб, займалися волонтерством та допомагали захисникам.
Теплою зустріччю та благодійним ярмарком «З вірою у перемогу!» завершився у неділю, 5 червня, навчальний рік у Козівському ліцеї.

Фойє навчального закладу перетворилося на справжній ярмарок, на який завітали батьки, а також місцевий парох о. Андрій. На столах –печиво, тістечка, власно виготовлені прикраси. Тут проводили теж цікаві майстер-класи.
Виручені під час ярмарку кошти, а їх зібрали понад 12 тисяч гривень, будуть передані на потреби ЗСУ.


«Коли зайшла в школу - сльози виступили на очі від побаченого, як учні у вишиванках, відповідально і дуже щиро підготувалися до цієї акції, - ділиться директор ліцею Оксана Клепуц. – Це не перша благодійна акція у школі. Протягом останніх місяців тут організовували багато добрих справ. Учні активно долучалися до плетіння маскувальних сіток, випікання печива, приготування різних домашніх смаколиків, малювали малюнки, робили сувеніри воїнам, збирали для них дорожній провіант та ін.».


Дорогі діти! Ви найбільший скарб нашої держави Бажаємо кожному з вас щасливої долі! Від вашої старанності і сумлінності залежить майбутнє нашої України. Перемога за нами! Все буде Україна!