Привітання голови Стрийської РВА Богдана ЯНКА з нагоди Дня журналіста

a60933f9c15ca68d530bcba7295033dc XL 1

Шановні працівники засобів масової інформації Стрийщини!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем журналіста!

Важливість вашої справи неможливо переоцінити. Саме ви, представники засобів масової інформації, об’єктивно інформуєте краян про важливі події в нашій державі, про новини життя району. Недарма сучасне суспільство називають інформаційним. Сьогодні воно, як ніколи, потребує уважного, розважливого погляду на факти та події, а головне – їх оперативного осмислення та правдивого висвітлення.

Як зазначив Президент Володимир Зеленський, в боротьбі з російською агресією чесні та правдиві журналісти мають не менше значення, ніж зброя.

У цей святковий для вас день бажаю усім мирного неба, міцного здоровя, особистого щастя, сімейного благополуччя, невичерпної енергії задля втілення у життя всіх задумів, планів і мрій. Нехай сенсації, які вам доведеться висвітлювати, будуть добрими, новини позитивними, а ваша робота ніколи не перетворюється на рутинне ремесло і завжди супроводжується творчими злетами, пошуками та знахідками!

З повагою,

голова Стрийської районної