Нарада з питання реалізації мікропроектів у районі

21 квітня

Сьогодні, 21 квітня, перший заступник голови Стрийської райдержадміністрації Любомир Кащук провів нараду з організаційних питань щодо реалізації інфраструктурних проектів, переможців обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у 2017 році. У нараді взяли участь заступник голови районної ради Василь Зубрицький, начальники управління економічного розвитку Галина Чорна та фінансового управління Наталія Меленик, замовники проектів – керівник відділу освіти, головні лікарі Стрийської ЦРЛ та КП «Стрийська районна лікарня», окремі сільські голови. Як зазначив Любомир Кащук, досвід реалізації мікропроектів минулого року дає можливість довго не зволікати із організаційними питаннями. Переможці конкурсу можуть вже приступати до реалізації проектів. А саме – за необхідності  якісно готувати проектно-кошторисні документації та отримувати експертні звіти, оголошувати конкурси на проведення закупівель та робіт через систему PROZORRO, підписувати відповідні угоди на залучення фахових підрядників з належним досвідом робіт тощо. Крім того учасники наради обговорили питання першочергового скерування спонсорських та коштів громад у реалізацію проектів, почерговість освоєння бюджетних коштів тощо. Загалом цьогоріч на Стрийщині реалізовуватимуть 28 мікропроектів місцевого розвитку, які стали переможцями обласного конкурсу у 2017 році.