Максим Козицький відзначив подякою громаду Сколе з нагоди 625-тої річниці міста

21 вересня

2222Сьогодні, у 625-ту річницю міста Сколе, депутати провели урочисте засідання сесії.

Участь у засіданні взяв начальник Львівської ОВА Максим Козицький. Очільник області привітав громаду зі святом Різдва Богородиці та річницею з дня заснування міста і вручив подяку.

«З діда – прадіда українці розбудовують Україну, плекають мову, традиції та вміють дати відсіч ворогу. Дякую кожному, хто на своєму місці в час війни працює задля розквіту нашої держави. Шана тим сколівчанам, які вступили до лав Збройних Сил України. Пам'ятаємо подвиг тих, хто віддав життя за Батьківщину. Перемога точно буде за нами, якщо будемо єдині», – наголосив Максим Козицький.

Міський голова Сколе Микола Романишин зазначив, що сьогодні в лавах Сил оборони України несуть службу більш ніж 300 жителів громади.

«Кожен на своєму фронті щоденно і невтомно здійснює підтримку держави, армії, оборони, допомагає фінансово, випікає, варить, шиє, ремонтує та ще багато чого іншого. Спільними зусиллями жителів Сколівської громади, волонтерів та меценатів придбали та передали для потреб військових більше ніж сорок автомобілів, десятки бронежилетів, тепловізорів, медикаменти та продукти харчування. В новітню історію міста назавжди будуть вписані імена полеглих сколівчан: Степана Габруся, Ярослава Русина, Романа Логвина. Схиляємо голови на честь всіх, хто віддав своє життя за рідну землю! Ми віримо у Збройні Сили України, у перемогу та зробимо все для того, щоб вона настала якнайшвидше», – підкреслив Микола Романишин.

У межах заходу обговорили питання щодо подальшого розвитку цього туристичного краю.