Завтра, 26 листопада, Стрийщина, як і вся Україна вшанує пам'ять жертв Голодоморів

25 листопада

1

Цю скорботну дату ми згадуємо сьогодні в реаліях нової боротьби за виживання української нації. Через 90 років після вчинення Голодомору-геноциду на теренах України Росія вчиняє новий геноцид – війною, переслідуючи ту саму мету, що й під час Голодоморів — знищити українську ідентичність і націю. Сталін у XX столітті та Путін у XXI зробили вибір на користь геноцидів, бо інші методи упокорення українського народу не спрацювали.

Трагічні події сьогоднішнього дня наочно показують нам усім, що дуже важлива жива пам'ять усіх жертв: ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви – вшановані.
І де б ви не були— вдома, в будь-якому регіоні України чи за кордоном, ввечері 26 листопада запаліть вогник у вікні, як вияв скорботи за загиблими та віри в перемогу українців над одвічним ворогом, щоб геноциди більше ніколи не повторювалися.
Схилімо голови перед пам’яттю невинно убієнних, об’єднаймося у слові й молитві за Україну. Це дуже потрібно для кожного з нас, для нинішнього і прийдешнього поколінь, для нашої єдності та віри у справедливість.
Світла пам'ять загиблим! Слава Україні!

Зазначимо, що цьогоріч вшанування пам’яті жертв Голодомору проходить під гаслом «Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!».
Пам’ятаємо злочин сталінського геноциду та його жертв. Єднаємося, тому що єдність є запорукою нашої перемоги. Ми маємо власну державу та Збройні сили, підтримку світу, військову, фінансову, дипломатичну допомогу. І найголовніше – згуртованість народу. Тому ми вистоїмо й переможемо.