Відбувся робочий візит керівництва РВА до Миколаївської громади

25 січня

327560775 1946344219037714 5828087533502423289 n

Сьогодні Миколаївську громаду з робочим візитом відвідали Богдан Янко, начальник Стрийської РВА, та перший заступник голови Андрій Вовчастий.

Посадові особи зустрілися з головою Миколаївської міської ради Андрієм Щебелем, щоб обговорити важливі напрямки діяльності громади в умовах війни. Міський голова проінформував чиновників про поточну ситуацію в ТГ — про стан справ у безпековій, соціальній, гуманітарній, економічній сферах. Керівники обговорили першочергові завдання, котрі стоять перед Миколаївською громадою, а також про нагальні питання і шляхи їх вирішення.

"Задля ефективного та успішного розвитку району вкрай важливо підтримувати пряму комунікацію з представниками громад Стрийщини. Дякую за співпрацю! Разом до перемоги! Слава Україні!" — зауважив Богдан Янко під час робочої зустрічі.