Вчительці зі Стрийщини вручили Премію Верховної Ради України

17 березня

11229988

Оксана Клепуц, директорка Козівського ОЗЗСО-ліцею імені Михайла Гаврилка при ЛНУ імені Івана Франка.

Вона здобула чимало досягнень. Зокрема, є членкинею Експертної ради та Колегії при департаменті освіти і науки Львівської ОДА, головою Ради директорів ЗЗСО Львівщини. Свого часу пані Оксана стала переможницею обласного конкурсу «Директор - 2011».

Пані Оксана отримала нагороду — нагрудний знак та Диплом, як лауреатка Премії Верховної Ради України. Премія була присуджена ще у грудні 2021 року. Вручення таких нагород завжди відбувається у Верховній раді на початку наступного року. Але у зв’язку з початком повномасштабної війни це вручення перенесли.

Лише зараз нагрудний знак передали до департаменту освіти та науки Львівської ОВА для вручення. Директор департаменту Олег Паска офіційно вручив нагороду та вітання освітянці.