У РВА відбулася нарада щодо упорядкування документів Національного архівного фонду

26 травня

1вю

Сьогодні керівник апарату Стрийської районної військової адміністрації Вільшинський Юрій провів нараду з керівниками структурних підрозділів РВА щодо упорядкування документів Національного архівного фонду.

У ході наради обговорили питання необхідності активізації роботи з упорядкування та складання описів справ постійного зберігання та з кадрових питань (особового складу) адміністрації.
Начальник архівного відділу Стрийської РВА Надія Соболевська внесла свої пропозиції і зауваження та охарактеризувала обсяг робіт по кожному підрозділу, зокрема відділу освіти, охорони здоров’я та спорту, фінансового управління, сектору культури, управління соціального захисту населення, служби у справах дітей.
За підсумками наради дано відповідні доручення.