Консультативно-координаційний центр Стрийщини продовжує надавати допомогу ВПО

26 травня

1ккц

25 травня організація Solidarités International у кооперації з Консультативно-координаційним центром при Стрийській РВА провела реєстрацію на можливість отримання грошової допомоги ВПО (6660 грн на 3 місяці). Зареєстрували майже 60 сімей — понад 90 осіб.

Також ВПО отримали юридичні консультації. Юрист Норвезької ради у справах біженців провела інформаційну сесію по відновленню компенсації за зруйноване житло, розповіла про програми єПідтримка відновлення житла та єПідтримка бізнесу і надала 15 юридичних консультацій.

Окрім цього, внутрішньо переміщені отримали консультації від представника Стрийського міськрайонного центру зайнятості про вільні вакансії у районі.
Нагадаємо, ВПО Стрийщини можуть звернутися в Консультативно-координаційний центр (ККЦ) та отримати ряд важливих послуг:
Психологічну підтримку
Юридичну консультацію
Адресну фінансову допомогу
Скерування до лікаря тощо.

ВПО можуть зареєструватися на консультацію в ККЦ заповнивши анкету за посиланням: https://cutt.ly/mXDsW14
Адреса ККЦ: м.Стрий, вул. Героїв Небесної Сотні, 1
Графік роботи: понеділок – п’ятниця з 10.00 год. до 17.00 год.
Контактний номер телефону: 067-471-06-85

Варто додати, що такі ККЦ діють по всій області. Координує роботу центрів на Львівщині Галина Бордун. Гаряча лінія Львівської області для ВПО: 112