Зустріч голови райдержадміністрації з учасниками АТО

19 травня

18 травня голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький за участю голови районної ради Романа Козака провів зустріч із членами сімей загиблих учасників АТО, демобілізованими воїнами АТО, членами родин, які перебувають за контрактом у Збройних Силах України. Участь у зустрічі взяли представники Стрийського об’єднаного міського військового комісаріату на чолі з комісаром Олегом Сабінським, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ та організацій, які дотичні до вирішення проблем учасників АТО, сільські та селищний голови району.
Розпочинаючи спілкування, голова райдержадміністрації представив учасникам заходу запрошених посадовців та зазначив, що мета цієї зустрічі з’ясувати потреби та надати необхідну допомогу людям, які захищали і продовжують захищати рідні кордони нашої держави. «Адже володіючи усією необхідною інформацією значно легше оперативно реагувати на ті чи інші проблеми. Ми прикладемо максимум зусиль, виходячи із своїх можливостей, щоб допомогти кожному з вас».

Фахівці у свою чергу детально поінформували про надання пільг та соціальних гарантій членам сімей загиблих учасників АТО, демобілізованим та військовослужбовцям, про підтримку підприємницької ініціативи учасників АТО, відповідно до обласної програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області, про виділення земельних ділянок учасникам АТО під індивідуальне житлове будівництво та інше цільове призначення, про надання медичного забезпечення демобілізованим воїнам АТО та їх працевлаштування.
Далі розмова продовжилась у формі діалогу. Всі бажаючі змогли задати свої запитання і отримати на них вичерпну відповідь. Здебільшого учасників АТО цікавили питання щодо виділення земельних ділянок. Кожне питання, порушене учасниками АТО, не залишилося без уваги влади та реагування.
Завершуючи зустріч голова райдержадміністрації Василь Зубрицький зазначив, що керівництво району завжди готове до постійного діалогу з учасниками антитерористичної операції для вирішення будь-яких їх проблемних питань.