Свято вишиванки в Стрийській ЦРБ

19 травня

буда3

Щороку у третій четвер травня по всій Україні відзначають День вишиванки. Працівники районної бібліотеки розпочали свій день флешмобом «Вишиванка – це моя Україна», оформили мистецьку виставку нових книг з історії української вишивки, презентували свої творчі роботи: вишиті рушники, образи та скатертини. Наступним акордом для бібліотекарів була пізнавальна мандрівка в краєзнавчий музей історії і села, де колись проживав Іван Франко в с. Завадові. Працівники культури - зав.бібліотекою Анна Хвалик і директор Народного дому Надія Кріль з читачами – учнями Завадівської школи та їх наставником Іриною Ріжнів радо зустріли гостей в музеї. Надія Кріль провела екскурс сторінками історії стародавньої атрибутики, після чого її доповнила провідний методист ЦРБ Володимира Ільків. Також культуряни відвідали пам’ятні місця села Завадів, завітали в Народний дім та бібліотеку.
буда1

На завершення всі дружно зібрались біля пам’ятника Будителям, що у Стрию, на флешмоб зі своїми читачами та вчителями школи. Учні декламували вірші про Україну і співали пісні.