У Львівській ОДА громадськість навчали тайм-менеджменту

19 травня

тайм

Сьогодні, 19 травня, у Львівській обласній державній адміністрації відбувався безкоштовний тренінг для громадськості «Тайм-менеджмент». Тренінг провів заступник керівника відділу рекрутингу та студентської кар’єри Українського католицького університету, голова Львівської обласної організації Спілки Української молоді в Україні Андрій Фендик. «Тайм-менеджмент - це управління своїм часом, яке починається уже із чищення зубів. Кожен повинен обрати власний метод ефективного використання часу, що надасть можливість підвищити діяльність», -  зазначив Андрій Фендик. Тренер поділився власним досвідом і прикладами планування часу на рік, квартал, місяць, тиждень та день. Безкоштовні тренінги для громадськості ініціював департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.