Нарада з питань реалізації мікропроектів місцевого розвитку

19 травня

Сьогодні, 19 травня, голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький за участю заступника голови Оксани Мелень провів нараду з питань реалізації інфраструктурних проектів, переможців обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у 2017 році. У нараді взяли участь начальник управління економічного розвитку Галина Чорна, замовники проектів – керівники відділу освіти Микола Пищик, відділу культури Людмила Курилишин, головний лікар КП «Стрийська районна лікарня» Ернест Красівський, окремі сільські голови. Як зазначив голова райдержадміністрації, досвід реалізації мікропроектів минулого року дає можливість довго не зволікати із питаннями їх реалізації. Потрібно вже приступати до розроблення проектно-кошторисної документації, у кого вона відсутня, отримувати при бажанні експертні звіти та підписувати відповідні угоди на залучення підрядників. Крім того учасники наради обговорили питання першочергового скерування спонсорських та коштів громад, почерговість освоєння бюджетних коштів тощо. Загалом, цьогоріч на Стрийщині реалізовуватимуть 31 мікропроект місцевого розвитку, які стали переможцями обласного конкурсу у 2017 році, на загальну суму 7 млн 435 тис. грн. (12 – по галузі освіти, 3 – Стрийська ЦРЛ, 1 – КП «Стрийська районна лікарня», 15 – сільські ради).