Підготовка до відзначення 110-ої річниці полковника УПА Олекси Гасина

24 травня

Сьогодні, 24 травня, голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький провів нараду з питання завершення капітального ремонту Меморіального музею Олекси Гасина – полковника УПА, 110-у річницю від дня народження якого відзначають цього року. Нарада відбулася за участю заступника голови РДА з гуманітарних питань Оксани Мелень, голови Грабовецької ОТГ Богдана Барабаша, керівників відділення казначейської служби та фінансового управління райдержадміністрації, представників ВАТ «Стрийбуд» - будівельної фірми, яка виконує ремонтні роботи. На порядку денному наради стояло питання проведення фінансування та оплати робіт по ремонту даного об’єкту. Підсумовуючи нараду, голова райдержадміністрації Василь Зубрицький наголосив голові Грабовецької ОТГ на термінове проведення оплати за виконані роботи по ремонту музею та вжиття всіх необхідних заходів щодо пришвидшення введення в експлуатацію даного об’єкту.