Сьогодні відкрили Львівський відокремлений підрозділ «Центру розвитку місцевого самоврядування»

25 травня

18697804 667036963488551 234650133 o 1495700223 613x408.51349325337 3 0

25 травня, на вул. Гартмана Вітвера, 14 у Львові урочисто відкрили Львівський відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування». Новий офіс відкрили за участі посла ЄС, голови представництва ЄС в Україні Хюга Мінгареллі, голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки, першого заступника голови Львівської обласної ради Андрія Білоуса, генерального консула Республіки Польща Рафала Вольскі, голови КМЄС Кястутіса Ланчінскаса, директора програми «U-LEAD з Європою» від GIZ Бастіан Файгель, директора програми «U-LEAD з Європою» від SIDA, першого секретаря посольства Швеції в Україні Камерана Худура, директора Львівського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Андрія Бриня, а також голів ОТГ, представників громадських організацій. «Процес децентралізації на Львівщині вражає, адже тут вже створили 25 об’єднаних територіальних громад. Цей новостворений Центр допомагатиме головам ОТГ скористатися позитивним досвідом деяких європейських країн. Зі свого боку ми сприятимемо економічному розвитку вашого регіону, адже Європейський Союз є довгостроковим партнером України», - зазначив під час урочистого відкриття посол ЄС, голова представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі.

«Сьогодні ми не просто відкриваємо відокремлений підрозділ «Центру розвитку місцевого самоврядування», ми по-новому відкриваємо Львівщину. Для того, аби Україна якнайшвидше стати повноправними членами європейського суспільства, нам слід впровадити результативні реформи. Одна із ключових – реформа системи управління державою, де базовою є модель децентралізованого суспільства. Новий Центр – це інструмент, який допоможе головам ОТГ Львівщини стати прикладом для всієї України, адже сприятиме різносторонньому розвитку об’єднаних громад області», - наголосив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Довідково.

Установа «Центр розвитку місцевого самоврядування» (ЦРМС) – недержавна неприбуткова організація, створена з метою сприяння зміцненню спроможності органів влади та місцевого самоврядування на центральному, регіональному та місцевому рівнях в тісній координації із Мінрегіоном.

Львівський відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» створено за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон).