Участь першого заступника голови РДА у skype-нараді

19 червня

скупе19 червня перший заступник голови Стрийської райдержад-міністрації Любомир Кащук взяв участь в обласній нараді, яку провів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка з головами райдержадміністрацій та головами міст обласного значення в режимі skype-конференції. Під час наради розглянули та обговорили низку актуальних питань порядку денного. Зокрема про хід виконання урядової програми «Доступні ліки», формування інклюзивних класів у закладах освіти, про ліквідацію борщівника Сосновського на території районів Львівської області та виконання заходів з природоохоронного фонду, про зміни у законодавстві щодо механізму видачі дозволів на будівництво та введення в експлуатацію. За результатами проведення skype-наради перший заступник голови райдержадміністрації дав відповідні доручення керівникам управлінь, відділів РДА, районних служб щодо забезпечення виконання завдань, поставлених керівництвом області під час наради.