Меморіальне віче з нагоди відкриття пам’ятного знаку загиблому воїну АТО

19 червня

гри1

16 червня у ДПТНЗ «Стрийське ВХПУ» відбулось меморіальне віче з нагоди відкриття пам’ятного знаку загиблому воїну АТО Андрію Грицану із села Великі Дідушичі, який навчався в даному училищі. Участь у заході взяли заступник голови Стрийської РДА Оксана Мелень, заступник директора Департаменту освіти ЛОДА Ігор Гайдук, заступник міського голови Роман Волинець , а також представники Стрийського ОМВК, військової частини А 2847, ГО «Майдан Стрийщини», голова Спілки учасників АТО, представники добровольчих батальйонів, родичі та побратими, одногрупники та друзі. Право відкрити пам’ятний знак було надано воїну АТО, майстру виробничого навчання Дмитру Лебеденку та сестрі загиблого Анні Грицан.

гри2

Пам’ятний знак – це 3-метрова квітка, символ життя загиблого воїна, яка перебита бетонними плитами. Плити - перекриття, що обвалилося в Донецькому аеропорту і перервало  життя юнака, який дуже любив кувати металеві троянди, навчаючись в училищі. Чин освячення провели священнослужителі храму Успіння Пресвятої Богородиці у супроводі співу муніципального хору «Каменяр».

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблого Героя, а військові побратими – залпами зі стрілецької зброї.