Про активізацію інформаційно-просвітницької краєзнавчої роботи в бібліотеках

14 липня

19988774 503538496652510 605744018 n

Сьогодні, 14 липня, в читальній залі ЦРБ відбулась нарада при директорові. Галина Цуцуп наголосила на активізацію інформаційно-просвітницької краєзнавчої роботи в бібліотеках. Особливу увагу звернула на проведення заходів, присвячених 110-й річниці Олексу Гасина – Шефа Штабу УПА, та запросила всіх на відкриття його музею-садиби в селі Конюхові, яке відбудеться 16 липня. Директор ЦРБ проінформувала про участь в обласному конкурсі фотографії «Молодь читає», про методичні поради Львівської ОУНБ щодо відзначення у 2017 році ювілейних дат. Після обговорення документів доручила методичному відділу підготувати методичні рекомендації, сценарії, інформаційні дайджести до поданої теми, а працівникам відділу комплектування і обробки літератури та ОВЄФ по підготовці до серпневого семінару з введення Універсальної десяткової класифікації, роботи з бібліотечним фондом. На завершення учасники наради обговорили організаційні питання щодо краєзнавчо-пізнавальної духовної мандрівки бібліотекарів до Крехівського монастиря.