На щотижневій оперативній нараді в РДА накреслили низку завдань на поточний тиждень

17 липня

17 липня голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький провів щотижневу оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів за участю заступників та керівника апарату РДА. Розпочинаючи нараду, очільник району підбив підсумки роботи за минулий тиждень. Йшла мова про стан ремонтних робіт, зокрема на автодорозі Київ-Чоп-Меденичі через Кавсько, де минулого тижня вдалося укласти 420 тонн асфальту, та на автодорозі Київ–Чоп-Довголука – 90 тонн. «Питання ремонту доріг є одним з найголовніших і цього тижня, - наголосив голова райдержадміністрації .- Кошти, які виділяє на ремонт доріг обласний та районний бюджет, філія «Стрийський райавтодор» самостійно освоїти не зможе. Тому ремонт будуть проводити ті підрядні організації, які належно забезпечать організацію праці та якість робіт». В підсумках за минулий тиждень Василь Богданович також позитивно відмітив роботу, яка велася з підготовки та відзначення урочистостей з нагоди 110-ої річниці генерала-хорунжого УПА Олекси Гасина «Лицаря» в селі Конюхів. «Свято вдалося, - підсумував керівник району.- Величезна кількість учасників та святковий настрій людей свідчить, що Стрийщина – це край патріотів. Є сподівання, що оновлений музей нашого легендарного земляка буде працювати на перспективу, забезпечуючи виховання молодого покоління в дусі патріотизму та любові до України». Голова райдержадміністрації подякував усім, хто долучився до проведення свята. Під час наради приділялася увага також питанням проведенню жнив у господарствах району, реалізації мікропроектів розвитку, підготовці бюджетних установ до роботи в осінньо-зимовий період, соціальному захисту учасників АТО та дітей-сиріт, активізації роботи з виготовлення містобудівної документації населених пунктів та ін. На завершення голова райдержадміністрації побажав усім посадовцям плідної праці.