«Розглядаємо можливість створення військового ліцею у Червонограді, що на Львівщині», — Міністр оборони України

11 серпня

64803d589fa1bfde236e7a42f3c6f866f7a1e430 1502387368 613x377.608 3 0

На виконання доручення Президента України Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак разом із очільником Львівської області Олегом Синюткою обговорили можливості створення військового ліцею у Червонограді. Військовий ліцей планують відкрити на базі фондів інтернату, який наразі не функціонує. Попередній огляд виявив, що існуюча матеріальна база перебуває у досить непоганому стані. "Наразі розглядаємо можливості відкрити у шахтарському місті Червоноград, що на Львівщині військовий ліцей. Це було б позитивно, як для місцевого населення, так і для переселенців з Донбасу, яких чимало проживає на Львівщині, — наголосив Міністр оборони України. — Такий навчальний заклад може стати ще одним осередком виховання патріотичної молоді та майбутнього українського війська".