Львівщина активно покращує туристичну інфраструктуру

18 серпня

20916639 1915836898657772 659451853 n 1503035709

17 серпня відбулось чергове виїзне засідання Ради туристичних міст та регіонів. Відтак, на Львівщині представники влади, громадських організацій та бізнесу туристичної сфери дискутували щодо стану та перспектив розвитку сфери туризму в регіонах України, покращення логістики між туристичними містами та активізації ділового туризму в Україні. «Львівщина активно продовжує роботу над покращенням транспортної та туристичної інфраструктури.  Без сумніву, серед основних факторів зросту туристичних потоків у область є транспортна  доступність та зручна логістика подорожей для туристів», - наголосила начальник управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації Наталія Табака.  Щодо ділового туризму, то, за словами Наталії Табаки, сьогодні спостерігається активна зацікавленість організаторів у проведенні подій за межами обласного центру, зокрема у Трускавці та Карпатах, де є зручне сполучення, якісні конференц-сервіси у готельно-відпочинкових комплексах та пропозиції для зручної комунікації між учасниками подій. Учасники виїзного засідання також відвідали етногаларею Роксоляни Шемчук.