Зустріч директора Львівського територіального управління НАБУ з представниками громадськості Стрийщини

13 вересня

Сьогодні. 13 вересня, у залі засідань Стрийської райдержадміністрації відбулася зустріч директора Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Тараса Лопушанського з представниками громадськості Стрийщини. Представник НАБУ розповів про діяльність Бюро, його структуру, особливості ведення досудових розслідувань. «Це державний правоохоронний орган. Його завдання – боротьба з корупцією у вищих ешелонах влади»,- повідомив Тарас Лопушанський. Він зазначив, що у боротьбі з корупцією влада, правоохоронні органи та громадськість повинні діяти спільно. Адже ефективна співпраця сприятиме остаточному результату. Водночас, аби розпочати розслідування, потрібно мати конкретні факти. Тож Тарас Лопушанський закликав громадськість Стрийщини звертатися до НАБУ у разі необхідності.