Усі об’єкти соціальної сфери та ЖКГ Стрийського району готові до нового опалювального сезону

12 жовтня

1506504292 opalennyaЗа даними управління економічного розвитку Стрийської РДА, станом на 10 жовтня усі об’єкти соціальної сфери та житлово-комунального господарства Стрийського району готові до нового опалювального сезону.  На виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 13 червня 2017 року № 453  «Про підготовку до опалювального сезону 2017-2018 років»виконано цілу низку заходів в цьому напрямку. В районі налічується 39 котелень з них: 26 котелень обігрівають заклади освіти (16 - працюють на газі, 10 -  на дровах твердих порід), 12 котелень обігрівають дошкільні навчальні заклади, 1- відомча котельня НПС «Жулин». Послуги теплопостачання Стрийській  центральній районній лікарні, СЗОШ І-ІІІст селища Дашава (1 корпус) та СЗОШ І-ІІІ ст. села Угерська надає КП «Стрийтеплоенерго». Всі котельні району готові до опалювального сезону 2017/2018 років. Для котелень бюджетних установ району, які працюють на твердому паливі, заготовлено потрібну кількість дров.