Профілактичні заходи служби у справах дітей

12 жовтня

7бСлужба у справах дітей Стрийської райдержадміністрації та Стрийський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, 12 жовтня з метою соціально-правового захисту дітей провели  в селі Дуліби профілактичний рейд «Сім’я». Під час рейду було обстежено житлово-побутові умови дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. З батьками дітей були проведені бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків. За підсумками рейду дітей, які  схильні до бродяжництва та жебракування, не виявлено. З метою попередження бездоглядності та безпритульності дітей служба у справах дітей Стрийської РДА спільно з органами місцевого самоврядування  проводить перевірки  умов  утримання  дітей  у  сім’ях, які опинились в складних життєвих обставинах, вживають заходи, щоб унеможливити доступ дітей до покинутих будівель, горищ, інших споруд,  які можуть стати місцями концентрації підлітків у період  зимових  низьких температур.