Олексицькій школі - 50!

1 3 20171112 2018786076

9 листопада з нагоди свого 50-ти річчя Олексицька СЗОШ І-ІІ ст. гостинно відкрила двері дорогим гостям, педагогам-ветеранам, випускникам, учням, вчителям та батькам. Незважаючи на похмуру осінню негоду, душу кожного, хто переступив поріг рідної школи, переповнювала любов, теплота та невимовне бажання поділитися радістю, своєю життєвою історією та спогадами. Святкування ювілею розпочалося з благословення місцевого пароха о. Василя Щурка, який відслужив молебень до Богородиці. З вітальним словом виступила директор школи Тетяна Шакало, яка привітала усіх присутніх з ювілеєм, висловила слова найщирішої подяки педагогам-ветеранам, меценатам, батькам та всім, хто завітав на свято. Зворушливо, емоційно та піднесено звучали пісні та вірші у виконанні учнів. Хореографічний колектив школи дарував гостям танцювальні композиції.

З вітальним словом до ювілярів звернулися заступник голови Стрийської районної ради Мирон Войтович, голова Стрийської районної профспілки працівників освіти Андрій Сичак, директор Дашавської музичної школи Степан Целюх, ветеран педагогічної праці Ігор Николин та випускниця 1967 року Одарка Зубик-Полякова. Кульмінацією свята став святковий концерт за участю учнів Дашавської дитячої музичної школи ім. Ф. Колесси.