На Львівщині відбудеться регіональний форум “Правовладдя і суспільство”

i 1510584784 613x408.028125 3 0

15 листопада у Великій сесійній залі Львівської обласної ради стартує регіональний форум “Правовладдя і суспільство”. Мета заходу – підвищення обізнаності громадаян і професійної спільноти щодо змісту судової реформи загалом та окремих її аспектів. У межах форуму учасникам представлять українське видання “Мірило правосуддя” – переклад англомовного тексту “Rule of Law Checklist”, затвердженого Веніціанською комісією на 106 пленарній сесії 11-12 березня 2016 року.

Присутні зможуть дізнатись про конституційні аспекти судової реформи, а також результати проведених на замовлення Програми USAID “Нове правосуддя” влітку 2017 року опитувань громадян, суддів та правників-учасників судових проваджень щодо судової реформи. Зазначимо, захід організовує Програма USAID з  реформування сектору юстиції “Нове правосуддя”спільно з Львівською обласною радою та Територіальним управлінням державної судової адміністрації у Львівській області.  Реєстрація учасників розпочнеться о 10:00 год. Детальнішу інформацію можна дізнатись за номером ( 044) 581-33-03.