У кожному районі Львівщини відбудуться зустрічі із учасниками Революції Гідності

98645123

Вчора, 13 листопада, відбулося засідання координаційно-дорадчої ради у Львівської ОДА за участі очільника області Олега Синютки. У межах наради узгодили графік зустрічей з учасниками Революції Гідності у кожному районі області, а також порушили питання встановлення монументу Небесної Сотні. Майданівці представили своє бачення майбутнього Меморіалу. Окрім того, Олег Синютка привітав із днем народження волонтера ВО «Волонтерська сотня Львів» Світлану Сидоренко та висловив слова вдячності за усю ту роботу, що пані Світлана робить для учасників Революції Гідності, родин Небесної Сотні та учасників АТО. Додамо, у Львівській області найбільша в Україні кількість постраждалих, поранених на Майдані.