Представники поліції провели зустріч-навчання з батьками

Дуліби гімназія

Працівники Стрийського відділу поліції співпрацюють з батьками і вчителями задля попередження негативних проявів у поведінці школярів. Так, минулого тижня вони провели зустріч з батьками у навчально-виховному комплексі «Середня ЗОШ-гімназія» імені М.Шашкевича с. Дуліби Стрийського району. Поліцейські нагадали батькам про відповідальність за ухилення від обов'язків щодо виховання дітей, про належну поведінку дітей в школі, на вулиці, у нічний час, а також звернули увагу на постійний контроль за їх поведінкою. "Водночас не забувайте казати своїм дітям, що ви їх любите, будуйте з ними дружні довірливі відносини. Кожна дитина потребує батьківської уваги і любові, інколи девіантна поведінка дитини - це свідчення, що цієї уваги і любові їй бракує", - зазначила старший лейтенант поліції Юлія Огородник.