Про податкове законодавство говорили в Стрийській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області

14 листопада

8741

Днями в актовій залі Стрийської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області, відбувся семінар на тему: «Новації в податковому законодавстві». Про новини податкового законодавства в адмініструванні ПДВ розповіла начальник відділу адміністрування ПДВ  податків і зборів з юридичних осіб Оксана Свистун, яка  акцентувала увагу на проблемних питаннях, що виникають у платників при складанні розрахунку коригування до помилково виписаних податкових накладних та їх відображення в податковій звітності, зведених податкових накладних та формуванні податкового кредиту на підставі податкових накладних, з дати виписки яких не минуло 365 днів тощо.

В ході семінару фахівці Стрийської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області,обговорили актуальні питання функціонування електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ, моніторингу відповідності податкових накладних критеріям оцінки ризиків. Детально розглянули дії платників, у разі зупинення реєстрації податкових накладних, правильності та повноти формування документів для їх розблокування. Крім цього, начальник відділу адміністрування податків та зборів з фізичних осіб та єдиного внеску Стрийської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області М. Яворів присутнім нагадав про необхідність дотримання роботодавцями податкового законодавства при працевлаштуванні найманих працівників. 

986434

Особливу увагу та інтерес слухачів викликали питання особливостей оформлення трудових відносин працівників, стану додержання законодавства про працю в області,  змін розмірів фінансових санкцій для юридичних та фізичних осіб-підприємців, які використовують найману працю.Розглядалися також питання оподаткування ПДФО окремих видів доходів, правильності заповнення форми 1-ДФ та легалізації заробітної плати працівників. Семінар відбувся у форматі відкритого діалогу. Кожен із присутніх мав можливість отримати особисту консультацію, пораду та обмінятися досвідом своєї роботи.