На нараді в голови РДА обговорили питання соціального захисту сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах

З метою захисту прав дітей та  створення належних умов для їхнього розвитку й виховання сьогодні, 14 листопада, голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький провів нараду за результатами обстеження житлово-побутових умов проживання 2 сімей в с.Нижня Стинава, які з тих чи інших причин у даний час перебувають у складних життєвих обставинах. Нарада відбулася за участю першого заступника голови райдержадміністрації Любомира Кащука, заступника голови райдержадміністрації Оксани Мелень, начальника фінансового управління Наталії Меленик та керівників структупних підрозділів, які відповідають за соціальний захист населення району. Заслухавши начальника служби у справах дітей Іванну Сливчук про результати обстеження умов проживання дітей у даних сім’ях, учасники наради обговорили шляхи вирішення проблемних питань. Підсумовуючи нараду голова райдержадміністрації наголосив на координацію роботи структурних підрозділів соціального спрямування з органами місцевого самоврядування та громадськістю, та дав доручення вжити відповідні заходи для подолання складних життєвих обставин у даних сім’ях, зокрема надання їм матеріальної та юридичної допомоги.