Голова РДА проінспектував хід виконання робіт на об'єктах освітньої галузі

78

Голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький тримає на особистому контролі питання стану та якості проведення ремонтних робіт на об’єктах, які фінансуються за кошти районного бюджету. Так сьогодні, 22 листопада, голова району спільно з начальником відділу освіти Миколою Пищиком проінспектувати хід виконання робіт на об'єктах освітньої галузі. Зокрема, вони відвідали села Розгірче та Горішнє, в яких на базі місцевих шкіл ведуться роботи щодо облаштування приміщення під дитячі дошкільні групи, а також  Жулинську СЗОШ І-ІІст., де на даний час утеплюється фасад школи. Голова райдержадміністрації, оглянувши хід ремонтних робіт, під час спілкування з керівниками освітніх закладів  зазначив, що всі роботи повинні бути завершені до кінця поточного року.