Семінар заступників директорів шкіл з виховної роботи у Лисятицькому НВК

Лисятичі

«Багато гарних сіл на світі, але мені миліш за всі мої Лисятичі, сонцесяйні, такі прекрасні й дорогі». Ці слова стали лейтмотивом виховного дійства «Моя маленька батьківщина  - душі потіха і розрада» у Лисятицькому НВК, на якому сьогодні, 6 грудня, побували заступники директорів шкіл з виховної роботи. Учні з великою  шаною, гордістю і натхненням  розповіли присутнім про історію села, представили результати роботи над проектом «Абетка Лисятич», познайомили із виставкою фотографій про минуле свого рідного краю,  подаровану школі Іваном Буцяком, який проживав у США і приїжджав у село вже в похилому віці. Звучали зворушливі пісні у виконанні талановитих вихованців НВК, в яких відчувалася любов до маленької батьківщини. Окрасою заходу став флешмоб «Портрет села». Під час семінару заступники директорів шкіл з виховної роботи обговорили «Заповіді й поради щодо виховання. 10 кроків назустріч дитині», ознайомилися із презентацією з досвіду виховної роботи Лисятицького НВК «Морально – духовне виховання учнівської молоді як умова ціннісного становлення особистості», яку підготувала  заступник директора з виховної роботи Павлів М.М., слухали про актуальні питання щодо виховної роботи, з якими виступила методист РМК Васильців О.П.