Львівщина увійшла у трійку областей за рівнем підтримки учасників АТО

1506072819 07 1513157987 613x343 3 0

Соціальна підтримка окремих категорій громадян, які опинились у складних життєвих обставинах, а особливо учасників АТО, членів їхніх сімей, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні посідає у нашій області важливе місце. Яскравий приклад тому - моніторинг видатків з реалізації місцевих програм соціального захисту окремих категорій населення, що провели фінансисти з інших областей. За обсягом виділених коштів на цю мету Львівська область, серед 14 областей країни, є третьою після Луганської та Запорізької областей. Загалом з початку проведення військових дій на Сході країни та подій на Майдані (2014-2017 рр.) на підтримку безпосередніх учасників з  обласного бюджету скеровано майже 92 млн грн, з яких у поточному році - близько 15 млн гривень. Фінансовою підтримкою скористалися понад 11 тисяч осіб - демобілізовані воїни, родини, діти загиблих (померлих), інвалідів війни - учасників АТО, Героїв Небесної Сотні. Цими днями на реалізацію заходів програми профінансовано 142 тис. гривень. До кінця року передбачається  ще 1,3 млн гривень.