Протиепізоотична комісія при РДА затвердила план комплексних заходів ліквідації вогнища сказу в селі Дуліби

ac552a94ba9861a3dee61954cf9d0e0faf9eccc9

18 грудня під головуванням заступника голови Стрийської райдержадміністрації Оксани Мелень відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при РДА, на якій обговорили ситуацію із виявленням на Стрийщині лисиці хвору на сказ. Випадок зафіксований 11 грудня ввечері на окраїні села Дуліби біля присадибних земельних ділянок. Підозрілу тварину забили і направили до Львівської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини. Наприкінці минулого тижня, згідно звіту про результати дослідження біологічного матеріалу, діагноз було підтверджено. На місці події працювали спеціалісти Любинцівської дільниці ветеринарної медицини, які провели з мешканцями села роз’яснювальну роботу та подвірний обхід. Територію села Дуліби оголошено неблагополучною по сказу, територію сіл Братківці та Грабівці - загрозливою на сказ тварин та введено карантинні обмеження на 60 днів з 18 грудня 2017 р. по 19 лютого 2018 р. Протиепізоотична   комісія  при РДА затвердила   план  комплексних  заходів   ліквідації   вогнища   сказу  в селі  Дуліби. На даний час там проводяться відповідні заходи по локалізації захворювання.