Стрийський міськрайонний центр зайнятості інформує

12 січня

Електронна черга: просто, зручно, вигідно
З січня цього року для осіб, котрі прагнуть знайти роботу за сприяння служби зайнятості, діє новий сучасний сервіс – «Електронна черга».
Відвідувачі порталу Державної служби зайнятості (www.dcz.gov.ua) через рубрику «Електронні послуги» мають змогу в режимі он-лайн записатися на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого ЦЗ для отримання юридичних консультацій або порад з питань реєстрації у центрі зайнятості, сприяння у працевлаштуванні, вибору професії, профнавчання, тимчасової зайнятості та ін.
Якщо ви зарезервували час для прийому, достатньо відвідати центр зайнятості у зручний для вас день і годину. На табло у секторі самостійного пошуку роботи висвітлиться запрошення з номером талона на робоче місце, визначене для вас засобами електронної черги.
Використовуючи новий сервіс, ви не тільки економите дорогоцінний час, а й обумовлюєте мету візиту. А наші спеціалісти завжди раді надати вам допомогу й посприяти у працевлаштуванні.
Електронна черга – це просто, швидко і зручно! Цінуйте свій час – застосовуйте нові опції, що створені для вас!