Літературне знайомство «Казково-поетичний світ дитинства» з нагоди 70 річчя від дня народження Марії Людкевич

12 січня

26231138 929936060496479 4728849583318668673 n

З нагоди 70 річного ювілею від дня народження української письменниці, лауреата премії імені Лесі Українки, премії імені Дмитра Нитченка, обласної премії імені Маркіяна Шашкевича та Всеукраїнської премії «Благовіст», керівника літературної студії «Джерельце» при Львівській обласній бібліотеці для дітей Марії Людкевич,сьогодні 12 січня, в дитячій районній бібліотеці організовано книжкову виставку-інсталяцію «На книжкову гостину до Марії Людкевич». Також в цей день працівники бібліотеки завітали до вихованців навчально-виховного центру св.Зігмунда для дітей і дітей сиріт з літературним знайомством «Казково-поетичний світ Марії Людкевич». Діти ознайомились з книгами авторки «Біля кого найтепліше?», «Мирославині таємниці», «Сім днів із принцесою Казкарією», «Хто сміявся з страхопуда?», «Їде тітка на гостину», публікаціями з журналу «Світ дитини». В книгах таємничий і захоплюючий світ дитинства, наповнений цікавими пригодами і веселими історіями , різдвяні поезії та вірші про велику українську родину в якій дитина росте, пізнає народні традиції, навколишній світ краси і добра, фантазій і мрій. З захопленням присутні розглядали ілюстрації, по-своєму їх коментували, розказували про традиції в їх родині, висловлювали емоції і захоплення з прослуханих уривків казок та віршиків, всі разом заколядували і повіншували з побажаннями здоров’я і добра.