На Стрийщині відкрили після реконструкції плавальний басейн

22 січня

Сьогодні, 22 січня, в селі Угерсько Стрийського району після шестимісячної реконструкції відбулося відкриття І черги басейну районної дитячо-юнацької спортивної школи «Сокіл» за участю керівників району, представників депутатського корпусу районної ради, працівників відділу освіти РДА, громадськості та мешканців села Угерсько. DSCN4674

Урочистість розпочалася з освячення басейну, яке провели місцевий парох о. Ігор Гаврилишин та сотрудник храму Благовіщення Пречистої Діви Марії м. Стрия о. Юрій Олійник. До присутніх з привітанням звернулися голова Стрийської районної ради Роман Козак, голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький та сільський голова Роман Снігур. DSCN4658

Зокрема, голова РДА Василь Зубрицький у своєму виступі відмітив: «Цей басейн буде гордістю для мешканців села Угерсько, а також для всіх жителів Стрийщини, де кожний охочий зможе займатися плаванням. Йдеться про те, щоб кожен учень, чи то в рамках уроків з фізкультури, чи в якийсь інший спосіб, мав можливість навчатися плаванню. Відкриття цього басейну є першим в цьому році, але завдяки тісній співпраці між районною радою та райдержадміністрацією цьогоріч планується відкрити ще чимало інших закладів соціальної сфери, зокрема амбулаторій, ФАПів, дошкільних навчальних закладів», - зазначив Василь Зубрицький.

Завершилося дійство відкритою особистою першістю Стрийщини з плавання,  присвяченою Дню Соборності України. Участь у змаганнях взяли вихованці дитячо-юнацької спортивної школи, які своїми першими запливами у новому басейні почали торувати шлях до олімпійських перемог. У плаванні змагалися також ветерани віком до 60-ти років. За підсумками змагань учасники були нагороджені грамотами та призами  районного часопису «Рідне поле».

Довідково.

Під час реконструкції басейну, ремонт якого проводився за кошти районного бюджету, було замінено систему опалення, провели внутрішній ремонт приміщення, облаштували нові роздягальні та провели заміну плитки підлоги.DSCN4631