В РДА відбулася комісія з питань підтримки учасників АТО та членів їх сімей

23 січня

logo

Сьогодні, 23 січня, заступник голови районної державної адміністрації Оксана Мелень провела засідання комісії з розподілу коштів районного бюджету для підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей.  Рішенням сесії Стрийської районної ради від 22.12.2017 № 270 затверджено Районну програму підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2018 рік, якою передбачено виділення коштів на надання допомоги для вирішення соціально-побутових питань учасників АТО та членів їх сімей на суму 600 тисяч гривень. На комісії розглянуто пять заяв від учасників антитерористичної операції щодо надання допомоги на лікування та покращення матеріального становища. За результатами розгляду звернень прийнято рішення про надання грошової допомоги усім заявникам на суму 11,0 тис.грн.