Молодь Львівщини запрошують до участі у ІV Всеукраїнській Моделі ООН

13 лютого

OON 1429708613 613x459.75 3 0 1518450546 613x459 3 0

Громадська Організація «Інститут Суспільних Ініціатив» запрошує зацікавлену у міжнародній політиці, економіці та праві молодь до участі у ІV – Всеукраїнській Моделі Організації Об’єднаних Націй, яка відбудеться у Львові упродовж 13 – 15 квітня. Модель ООН - освітня рольова гра, під час якої учасники імітують засідання різних органів системи ООН через моделювання роботи комітетів цього органу, а саме: Ради Безпеки ООН, Комісії з кримінального правосуддя та попередження злочинності, Комітету ГА ООН з питань роззброєння та міжнародної безпеки, Рейк’явицької міжнародної конференції 1919 року. Учасники Моделі ООН виступають в ролі дипломатів, відтворюючи роботу Організації з дотриманням реальних правил процедури. Вони представлятьрізні країни і візьмуть участь в обговоренні поточних питань, які стоять на порядку денному ООН. До участі запрошують студентів, аспірантів, випускників вищих навчальних закладів. Дедлайн подачі заявки – 10 березня 2018 року. Більш детальна інформація про Модель ООН: http://lvivmun.sii.org.ua/

https://www.facebook.com/SIIUkraine/

Контактна особа: Віталій Сергійчук, 0679307541, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Довідково

ГО «Інститут Суспільних ініціатив» організувала понад півтора десятка моделей міжнародних організацій починаючи з 2015 року. Прийняті на засіданнях резолюції та рішення направляються до ООН в Україні, тому це не лише цікавий освітній проект, конференція, нові знайомства та зв’язки, а й можливість  для молоді реально вплинути на світову політику.