У Львівській ОДА розглянули перспективи розвитку вітрової енергетики

14 лютого

DSC 0270 1518537228 613x407.645 3 0

13 лютого, у Львівській облдержадміністрації відбулась робоча зустріч з представниками підприємств, інвесторів будівництва об’єктів вітроенергетики. У ході зустрічі присутні порушили питання щодо співпраці у сфері відновлюваної енергетики, зокрема вітроенергетики, у Львівській області.  На зустрічі розглянули пропозиції щодо перспектив розвитку вітрової енергетики на території  Львівщини та проблемні питання розвитку вітрової енергетики в області. Cтаном на сьогодні, в області є 3 діючих вітрових електростанції, загальною потужністю 33,9 МВт. У  2018 році очікується ще 2 ВЕС, загальною потужністю 35,5 МВт . У перспективі до 2020 року передбачається реалізація 8-ми потенційних проектів у сфері вітроенергетики загальною потужністю 388,2 МВт. Участь у зустрічі взяв перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, директор департаменту паливно-енергетичного комплексу  та енергозбереження Львівської ОДА Михайло Мельник, начальник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матис.