З метою ефективного використання бюджетних коштів

14 лютого

Сьогодні, 14 лютого, голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький провів робочу нараду з питання оптимізації шкіл за участю заступника з гуманітарних питань Оксани Мелень, депутата районної ради Любомира Олійника, в. о. начальника відділу освіти Руслани Юроци, сільських голів та директорів СЗОШ І-ІІІст. сіл Кавсько та Стрілків. Дане питання виникло, оскільки в школах цих населених пунктів спостерігається проблема з наповнюваністю навчальних класів. Учасники наради висловили свої думки та пропозиції щодо подолання проблемних питань роботи малокомплектних освітніх закладів з метою раціонального та більш ефективного використання бюджетних коштів. Завершуючи нараду, голова РДА Василь Зубрицький дав доручення додатково пропрацювати на місцях та подати конкретні пропозиції щодо оптимізації даних навчальних закладів.